Перемога над дебютантом

У  другому турі футзалістки “Ніки-ПНПУ” вдома приймали дебютанток ліги, харківську “Merry Land КДЮСШ-8”. У заявці на звітну зустріч було лише вісім футзалісток “Ніки”. Річ у тім, що у Тернополі проходили вирішальні поєдинки розіграшу футбольної жіночої першої ліги, де також вихованці Сергія Ягодкіна захищають кольори полтавської “Ніки”. Але і такої кількості спортсменок виявилося достатньо, щоб здобути першу перемогу в сезоні. Відкрила рахунок Юлія Дударчук. Наступний забитий м’яч глядачі чекали 20 хвилин. Його автором стала Валерія Єрмоленко – 2:0. Потім відзначилася Ярина Павлусенко – 3:0. Після перерви гості заграли активніше. Відмінно діяла наш воротар Івасенко. Учетверте засмутила гостей знову Єрмоленко – 4:0. Згодом харків’янки забили у власні ворота – 5:0. Але і на гол престижу вони також спромоглися. У підсумку – 5:1 – перша перемога “Ніки-ПНПУ” в сезоні.