Поразка у принциповому поєдинку

У матчі 11-го туру кременчуцькі футболісти приймали одного з лідерів ліги – “Черкаський Дніпро”. Ця зустріч мала довести серйозність претензій підопічних Свистуна на підвищення у класі. Цікаво, що до звітного поєдинку наші земляки у протистояннях із черкаськими майстрами не змогли здобути бодай одне очко. На жаль, ця неприємна традиція продовжилася.
Із початку матчу гості продемонстрували, що приїхали перемагати. У першому таймі вони створили кілька гострих моментів, один із яких завершився голом.
У другому таймі черкащани продовжували атакувати ворота “Кременя”. На 75-й хвилині після чергового стандарту Фаворов виграв боротьбу на “другому” поверсі й головою відправив “шкіряного” у сітку – 0:2. Господарі мали лише один реальний шанс, щоб відзначитися. Черній пройшов по флангу і прострілив вздовж воріт. Проте Іванов на цю передачу не встиг. Таким чином, у принциповому двобої кременчуцькі футболісти, як і в минулому турі, знову поступилися команді з верхньої частини турнірної таблиці.