Традицію перервано

У другій лізі зіграно матчі 36-го туру. Кременчуцький “Кремінь” вдома приймав комсомольський “Гірник-Спорт”. За останні сім років у Кременчуці “гірники” жодного разу не перемагали. Цього ж разу таку традицію було порушено. У звітному поєдинку спочатку забив “Кремінь”. У першому таймі відзначився Степанчук. Але у наступній 45-хвилинці голи Герасимця та Дячука принесли чергову перемогу “гірникам” – 2:1.
Зустріч “Реал Фарма” (Овідіополь) – ФК “Карлівка” не відбулася. Причини з’ясовуються.
Матчі 37-го туру за участю наших земляків проходитимуть у неділю, 1 червня. Зустрічаються “Гірник-Спорт” (Комсомольськ) – “Арсенал-Київщина” (Біла Церква), “Кремінь” (Кременчук) – “Шахтар-3” (Донецьк), ФК “Карлівка” – “Мир” (Горностаївка).