“Металург” З – “Ворскла” – 0:1

Минулої суботи “Ворскла” грала у Запоріжжі з місцевим “Металургом”. Цього дня наставнику полтавців Василю Сачку виповнилося 39 років. Тож цілком зрозуміло, що його підопічні хотіли подарувати своєму тренеру перемогу. Керманич “зелено-білих” довірив захищати ворота колишньому гравцю “Металурга” Станіславу Богушу. Гра спочатку проходила на рівних. Згодом “ворскляни” додали і перехопили ініціативу, але реальних загроз біля воріт Старцева не створили. У середині першого тайму травму отримав Міщенко. На заміну вийшов Бараннік. Саме йому на 55-й хвилині вдалося відкрити рахунок. Цей м’яч і став переможним.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Богуш, Романчук, Ткачук, Даллку, Скляр, Дедечко, Турсунов, Міщенко (Бараннік, 32), Громов, Яховіч.
11 травня вдома “Ворскла” прийматиме дніпропетровський “Дніпро”.
Результати інших матчів 28-го туру: “Севастополь” – “Зоря” – 0:2, “Чорноморець” – “Металіст” – 1:1, “Шахтар” – “Іллічівець” – 3:1, “Таврія” – “Металург” Д – 0:1, “Говерла” – “Волинь” – 6:0, “Дніпро” – “Карпати” – 1:4.