“Ворскла” – “Говерла” – 3:1

Минулої суботи “Ворскла” вдома приймала ужгородську “Говерлу”. На 34-й хвилині свій дебютний гол за “зелено-білих” забив узбецький легіонер Санжар Турсунов, який активно діяв на фланзі, – 1:0. Після пропущеного м’яча гості активізувалися і мали шанс відігратися ще у першому таймі. Втім засмутили полтавського голкіпера вони на початку другої половини зустрічі, відзначився найяскравіший гравець суперника – Буяльський.
Господарі ще двічі вражали ворота ужгородців. На 60-й хвилині “Ворсклу” вивів вперед Олег Міщенко. А незабаром, на 73-й хвилині, він же і подвоїв перевагу полтавців. “Говерла” намагалася врятувати матч, але всі її зусилля виявилися марними. Рахунок залишився незмінним – 3:1.
У звітній грі за наших земляків грали: Непогодов, Пердута, Ткачук, Даллку, Сапай, Чеснаков, Дедечко, Турсунов (Маркоскі, 84), Міщенко (Янузі, 75), Громов (Кривошеєнко, 88), Яховіч.
Результати інших матчів 23-го туру: “Металург” З – “Таврія” – 1:0, “Металург” Д – “Волинь” – 1:3, “Карпати” – “Севастополь” – 2:0, “Іллічівець” – “Чорноморець” – 3:1, “Дніпро” – “Динамо” – 2:0, “Металіст” – “Шахтар” – 2:4.
Наступний матч футболісти “Ворскли” згідно з календарем зіграють у п’ятницю, 4 квітня, на виїзді з ФК “Севастополь”.