“Ворскла” завершила тренувальні збори

У черговому контрольному матчі у Туреччині футболісти полтавської “Ворскли” зіграли внічию – 1:1 – із російською командою “Урал”. Спочатку відзначилися росіяни, а в другому таймі рахунок зрівняв Олег Міщенко, який після заміни Яховіча грав на позиції центрального нападника.
Кольори “Ворскли” захищали: Непогодов, Сапай, Даллку, Ткачук (Курілов, 46), Пердута, Турсунов, Дедечко, Скляр, Громов (Кривошеєнко, 65), Міщенко, Яховіч (Маркоскі, 43; Романчук, 46).
Останнім суперником полтавців на третьому зборі у Туреччині була п’ята команда Узбекистану – “Алмалик”. “Ворскляни” перемогли – 2:0. У другому таймі забивали Міщенко і Громов.
За “біло-зелених” грали: Богуш, Романчук, Даллку, Ткачук (Маркоскі, 46), Пердута, Кривошеєнко (Сапай, 46), Дедечко (Чеснаков, 46), Скляр, Громов, Міщенко (Бараннік, 76), Яховіч.
Нещодавно лави “ворсклян” поповнив 29-річний захисник Олександр Романчук, який свого часу грав за “Волинь”, “Таврію”, “Металіст”, “Арсенал” та “Динамо”.
Дубль “Ворскли” теж порадував вболівальників перемогами. Підопічні Володимира Прокопиненка здолали молодіжний склад томської “Томі” – 3:2. Голи у полтавців забивали Одарюк, Марусич та Томенко. У першому таймі Бараннік не реалізував пенальті. Наші молоді футболісти розгромили латвійський “Вентспілс” – 4:0. По два м’ячі на свій рахунок записали Марусич та Бараннік.