Високі відзнаки полтавських гірськолижників

22 спортсмени спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву імені О.Бутовського взяли участь у змаганнях за Кубок Атлан-М з гірськолижного спорту, що проходив у Харкові. Загальна кількість учасників – близько 140 спортсменів із Києва, Харкова, Полтави та Сум. Вихованці ДЮСШ ім. О.Бутовського у всіх вікових категоріях зайняли найбільше призових місць.
В особистому заліку переможцями у відповідних вікових категоріях стали Анастасія Дорош і Артем Солдатенков. Анна Гринь, Микита Мілько посіли друге, а Катерина Золотар та Ілля Мокієнко – третє місця.
Серед ветеранів гірськолижного спорту перше місце в особистому та загальному заліках виборола тренер-викладач ДЮСШ ім. О.Бутовського Юлія Мілько.