Перемога і поразки

Команди, що представляють Полтавщину в другій лізі, зіграли матчі 23-го туру.
“Енергія” (Нова Каховка) – “Гірник-Спорт” (Комсомольськ) – 2:3.
Після першого тайму “Енергія” була попереду – 2:1. Але з таким результатом не погодилися кращий форвард ліги Ігор Кірієнко та його партнер Віталій Горобець. Саме вони і принесли п’яту поспіль перемогу “гірникам”, яка дозволила піднятися на третю сходинку в турнірній таблиці.
“Славутич” (Черкаси) – “Кремінь” (Кременчук) – 1:0.
Це був центральний матч туру. Мета обох команд у чемпіонаті – підвищитися у класі. У першому колі наші земляки на власному полі поступилися супернику. В останніх п’яти матчах черкащани не вигравали, а наші земляки вже дев’ять турів не знали поразок. Цікаво, що тренери обох команд у 1987–1989 роках грали за донецький “Шахтар”.
У звітному поєдинку підопічні Сергія Свистуна не змогли навіть втримати нічию, пропустивши м’яч на останній хвилині основного часу, коли господарі “упіймали” наших земляків на контратаці.
“Тернопіль” – “Карлівка” – 2:0.
У складі карлівчан відбулися певні зміни. Зокрема клуб розірвав контракт із захисником Дмитром Момотенком, натомість лави “Карлівки” поповнив вихованець кримського футболу Олександр Артьоменко. Він свого часу захищав кольори “Буковини”, “Таврії”, “Говерли” та інших клубів.
“Тернопіль” вдома не програє вже більше року. В звітному поєдинку наші земляки зазнали третьої поспіль поразки.
Матчі 24-го туру відбудуться 30 листопада. Зустрічаються: “Кремінь” (Кременчук) – “Енергія” (Нова Каховка), “Гірник-Спорт” (Комсомольськ) – “Скала” (Стрий), “Карлівка” – “Макіїввугілля” (Макіївка).