“Ворскла” – “Чорноморець” – 0:1

В  останньому домашньому офіційному матчі року полтавці на власному стадіоні програли. Перед поєдинком в Інтернеті з’явилася інформація про зацікавленість харківського “Металіста” у придбанні одразу трьох гравців “Ворскли” – Дедечка, Громова і Чеснакова. Тож вболівальники “зелено-білих” захвилювалися. Можливо, ця звістка заважала грати і самим футболістам. Як зазначив на післяматчевій прес-конференції Василь Сачко, вірогідно, комусь вигідно розповсюджувати такі чутки, а футболісти, які з “Ворсклою” мають контракти, гратимуть до кінця дії їхнього терміну. Також цікаво було подивитися, чи продовжать полтавці свою “забивну” серію у матчі проти команди з найкращою обороною. До речі, у виїзних поєдинках менше “Чорноморця” пропустив лише “Дніпро”. В останніх чотирьох матчах між цими суперниками одесити не програвали. Щодо наших земляків, то сім матчів поспіль полтавці не поступалися на власному полі. На жаль, цю традицію було порушено.
У господарів через травму навіть у запасі не було нападника Янузі. А гравці гостей Сантана і Рієра відновилися після пошкоджень. “Ворскла”, як і в попередньому поєдинку, знову пропустила у дебюті матчу. Втім відігратися цього разу їй так і не вдалося. На 9-й хвилині після розіграшу кутового Дедечко не встиг блокувати Ковальчука, і той невідпорно пробив головою. Далі “Чорноморець” повністю контролював ситуацію на полі. “Моряки” діяли злагоджено, дисципліновано і потужно. Футболісти Григорчука не дозволили полтавцям продемонструвати їхній фірмовий фланговий футбол з небезпечними гострими передачами у штрафний майданчик та звели до мінімуму кількість порушень правил, що могли призвести до стандартів у виконанні господарів. А ось атакувальна ланка “ворсклян” (Ребенок–Міщенко–Громов–Яховіч) майже нічого небезпечного біля воріт Безотосного так і не створила. У першому таймі запам’ятався лише потужний удар Міщенка. У другій 45-хвилинці наші намагалися зрівняти рахунок. Але вихід один на один змарнував Яховіч, постріл з далекої відстані Скляра був неточним, як і удар у падінні Ткачука після подачі з кутового. А на останніх секундах підключення до атаки Пердути і навіть намагання Непогодова пробити головою у чужому штрафному майданчику “Ворсклі” не допомогли. У гостей міг відзначитися Антонов, але він не влучив у порожні ворота з кількох метрів. Утім і одного забитого м’яча “Чорноморцю” виявилося достатньо для того, щоб здобути перемогу. “Ворсклі” залишається в останньому матчі року, який відбудеться наступної п’ятниці у Донецьку, показати пристойну гру і спробувати взяти реванш у “Металурга” за поразку в Полтаві ще влітку.
У звітній грі за наших земляків грали: Непогодов, Пердута, Даллку, Ткачук, Сапай, Дедечко (Скляр, 74), Чеснаков, Ребенок, Міщенко (Міщенко, 59), Громов, Яховіч.
Результати інших матчів 17-го туру: ” Металург” З – “Зоря” – 1:1, “Шахтар” – “Севастополь” – 4:0, “Карпати” – “Металург” Д – 2:2, “Дніпро” – “Іллічівець” – 3:1, “Таврія” – “Волинь” – 2:2,  “Динамо” – “Говерла” – 3:0.