Новий трофей “Нового життя”

У  Карлівці відбувся фінал Кубка Полтавщини з футболу серед аматорських команд. Чемпіон області – “Нове життя” з Андріївки Машівського району – зустрічався із градизьким “Темпом”. Гра вийшла видовищною і напруженою. М’яч вперто не хотів залітати до жодних із воріт, потрапляючи в стійки, поперечину, але тільки не в сітку. Тож 90 хвилин основного часу суперникам не вистачило, щоб зробити хоча б один результативний постріл. Після фінального свистка судді на табло продовжували горіти нулі. Відтак було призначено додатковий час. За порушення правил і перебір жовтих карток футболісти з Градизька незабаром залишилися вдев’ятьох. Цю чисельну перевагу дуже швидко реалізувало “Нове життя”, довівши в овертаймі рахунок до розгромного – 4:0. У машівців відзначилися Момот, Левченко та двічі Гриценко. Таким чином, команда з Андріївки втретє здобула почесний трофей обласного рівня.