“Украгроком” (Головківка) – “Полтава” – 2:1

Після поразки в минулому турі у Карлівці від “Геліоса” неприємності для ФК “Полтава” продовжилися. Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України на своєму засіданні ухвалив рішення, зокрема “за використання нецензурних висловів на адресу арбітра у перерві матчу 14-го туру чемпіонату першої ліги “Полтава” – “Геліос” (Харків) президенту полтавського клубу Леоніду Соболєву заборонено відвідування чотирьох наступних матчів команди та оштрафовано на 15 тисяч гривень”. На офіційному сайті полтавської команди ще перед матчем з “Украгрокомом” з’явився коментар президента ФК “Полтава”, в якому він зазначив, що рішення КДК стосовно команди та його особисто є некомпетентним, а також висловив сумнів щодо справедливого суддівства матчів за участю ФК “Полтава”. А на завершення пообіцяв найближчим часом на засіданні адміністрації клубу вирішити подальшу долю команди.
Масла у вогонь підлив і поєдинок в Олександрії проти “Украгрокому”. Проблеми для полтавців розпочалися наприкінці першого тайму, коли арбітр за удар суперника ногою після зупинки гри вилучив Насібуліна. На початку другої 45-хвилинки у “аграріїв” відзначився екс-форвард полтавської “Ворскли” Бровкін. Далі – ще неприємніше. На 75-й хвилині за нецензурну лайку на адресу арбітра поле залишає і воротар “Полтави” Кучинський. Але, як не дивно, перебуваючи у меншості, гравці полтавської команди спромоглися відквитати пропущений м’яч. Відзначився Зозуля. Залишалося грати 11 хвилин. І “Полтава” їх вистояла. Потім арбітр компенсував ще чотири. А за 15–20 секунд до фінального свистка, після розіграшу кутового, по воротах пробив усе той же Бровкін, м’яч влучив у капітана “Полтави” Жданова і закотився у сітку – 1:2.
На післяматчевій прес-конференції головному тренеру “Полтави” Іллі Близнюку зателефонував президент клубу Леонід Соболєв і по гучному зв’язку мобільного телефону сенсаційно повідомив про те, що він має намір зняти свою команду зі змагань. Ось так. Хочеться вірити, що це лише емоції і до радикальних вчинків справа не дійде. Бо за шість років діяльності ФК “Полтава” зроблено чимало для розвитку футбольного клубу.
Кольори ФК “Полтава” захищали: Кучинський, Зозуля, Жданов, Фаворов, Чеботаєв, Шаврін, Турчанов, Зеленевич (Деркач, 46), Шевчук, Насібулін, Хобленко (Борисенко, 76)
Наступний матч ФК “Полтава” заплановано на п’ятницю, 25 жовтня. У Тернополі наші земляки зустрічатимуться із місцевою “Нивою”.