Турецькі тренувальні матчі “Ворскли”

Ребенка, який до цього неодноразово захищав “біло-зелених”.

Також нещодавно керівництво полтавського клубу оформило один із найбільш резонансних трансферів за останні кілька років. Футболку “Ворскли” одягнув 27-річний півзахисник Панайотис Лагос із грецького клубу “АЕК”, який провів дев’ять матчів за національну збірну своєї країни. У прес-службі “біло-зелених” повідомили, що цей футболіст володіє гарною технікою, дриблінгом, вміє добре орієнтуватися у різних ігрових ситуаціях.

У черговому спарингу полтавська “Ворскла” з рахунком 2:0 перемогла тбіліське “Динамо”. У наших земляків відзначилися: на 29-й хвилині – Громов, на 90-й – Янузі. Вже традиційно “біло-зелені” грали двома складами:

1-й тайм: Казаков, Лагос, Ткачук, Даллку, Пердута, Чеснаков, Маркоскі, Громов, Будник, Кривошеєнко, Комаровський.

2-й тайм: Непогодов, Чеботаєв, Курелех, Пєсков, Кунєв, Ребенок, Сілюк, Куценко, Лагос (Чичиков, 60), Янузі, Баранник.

В іншому контрольному поєдинку суперником “Ворскли” був російський “Спартак” із Нальчика. Цей матч закінчився внічию – 0:0. За “Ворсклу” грали:

1-й тайм: Долганський, Лагос, Ткачук, Даллку, Пердута, Чеснаков, Маркоскі, Громов, Куценко, Ребенок, Янузі.

2-й тайм: Тимофєєв, Бацула, Курелех, Пєсков, Чеботаєв, Рябушко, Кривошеєнко, Сілюк, Комаровський, Чичиков, Баранник.

Під час другого тренувального збору наші земляки також планують помірятися силами з польською “Лехією” та грузинською командою “Зестафоні”.