Соборність як підґрунтя

Віктор Янукович під час урочистого засідання, присвяченого Дню Соборності та Свободи, наголосив: “Сильні вірять у перспективу”. В сучасних умовах українці зобов’язані бути сильними та покладатися на власні сили. Ми живемо в конкурентному світі, де ніхто не подасть руку допомоги просто так. Нам необхідно покладатися насамперед на власні сили, розраховувати на інтелект та волю до перемоги українців. Сьогодні замало жити в суверенній державі, необхідно забезпечувати її щоденний розвиток, поступ вперед, належне її потенціалу місце в системі міжнародних відносин.

Президент не випадково акцентував увагу на забезпеченні реальної економічної незалежності нашої держави. Показово, що серйозний крок до цього було зроблено шляхом підписання угоди з корпорацією Shell, яка почне роботи з видобутку сланцевого газу на території України. Завдяки цьому паливу наша держава зуміє зменшити рівень енергетичної залежності від Росії та покращити власний платіжний баланс. Експерти вже сьогодні зазначають, що факт підписання договору з всесвітньо відомою енергетичною компанією позитивно вплине на інвестиційну привабливість України, забезпечить не лише приплив інвестицій, а й створення нових робочих місць.

Українцям не звикати до важкої праці, й сьогодні, у переломний момент розвитку нашої держави, нам потрібна консолідація навколо справжніх цінностей. Соборність та свобода України – наріжні камені нашого подальшого розвитку, наш маяк у буремному океані сучасного світу. Президент України Віктор Янукович правий: громадяни сьогодні очікують від політиків не гучних гасел із биттям у барабани, а плідної й копіткої роботи на користь країни та її громадян. Вона, за великим рахунком, навряд чи є простішою, ніж постійна демонстрація власної відданості партійним гаслам. Проте сьогодні, як ніколи, важливо для України жити, як писав Іван Франко. Тому Президент подає руку всім без винятку парламентським силам, пропонуючи їм діалог заради України.

Глава Держави, пропонуючи об’єднуватися навколо демократичних цінностей, закликав українських політиків до співпраці. Важливою є і констатація Президентом європейського вибору України, адже для нашої держави сьогодні стратегічне значення має повернення до європейської родини. Варто зупинитися і на прагненні Президента перетворити процес конституційної реформи на широкий діалог в інтересах всієї України. Перетворення Основного закону на ефективний інструмент забезпечення прав та свобод наших громадян можна назвати стратегічним завданням для держави.

Очевидно, що нині не варто витрачати час на з’ясування, хто й чому більше любить Україну.  Наша  держава має славне минуле, перспективне сьогодення та всі можливості крокувати вперед під національним синьо-жовтим прапором. І завдання справжніх патріотів – зробити все для реалізації потенціалу нашої держави, її процвітання та розвитку.

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.