“Кривбас” – “Ворскла” – 3:2

На 30-й хвилині він відкрив рахунок у зустрічі. Пропущений м’яч ще більше активізував наших земляків, і вони, “притисли”, суперника до його воріт. Гол назрівав, та забили “ворскляни” вже в другому таймі. Після подачі кутового Янузі головою переправив м’яч у сітку воріт “Кривбасу” – 1:1. Але вже буквально через хвилину той же невгамовний Антонов знову виводить господарів уперед, а після вдалого виконання штрафного “Кривбас” збільшує перевагу – 3:1. Втім, полтавці з таким рахунком не змирилися і продовжували атакувати. Врешті зусилля Безуса увінчалися успіхом – 3:2. У “Ворскли” було ще десять хвилин, щоб відігратися, але врятувати очко вона все ж не зуміла.

У звітному матчі наші земляки грали таким складом: Долганський, Чеснаков, Даллку, Вовкодав (Будник, 63), Селін, Громов (Маркоскі, 55), Краснопьоров, Кривошеєнко, Матвєєв, Янузі, Безус.

Результати інших матчів 16-го туру: “Говерла” – “Чорноморець” – 1:1, “Металург” З – “Зоря” – 0:0, “Металург” Д – “Динамо” – 1:0, “Арсенал” – “Шахтар” – 2:0, “Таврія” – “Дніпро” – 1:2, “Іллічівець” – “Металіст” – 0:2, “Карпати” – “Волинь” – 2:0.

У наступному турі 24 листопада “Ворскла” вдома прийматиме луцьку “Волинь”.

Турнірна таблиця станом на 20.11.2012 р.