“Ворскла” – “Дніпро” – 2:2

А потім за чверть години до кінця зустрічі полтавцям вистачило трьох хвилин, аби зрівняти рахунок. Це “біло-зелені” могли зробити вже на 72-й хвилині. Тоді Лієтава навісив із флангу в штрафний майданчик, і Янузі пробив у дальній кут воріт, однак безрезультатно. Але вже через п’ять хвилин Селін відмінно подає штрафний – 1:2. А на 82-й хвилині Янузі, після точної передачі Безуса, виходить один на один із голкіпером “Дніпра” і не залишає йому жодних шансів – 2:2.

Цього дня свій 200-й матч у

складі ворсклян провів албанський захисник Арменд Даллку.

– Я просто щасливий, – каже він, – що у святковому для мене поєдинку ми зуміли уникнути поразки. Дякую всім, хто підтримав нашу команду. Намагатимемося й надалі радувати любителів футболу яскравими іграми.

У звітній зустрічі наші земляки грали таким складом: Долганський, Сапай (Матвєєв, 46), Чеснаков, Даллку, Селін, Громов (Буднік, 79), Краснопьоров, Маркоскі, Янузі, Чичиков (Лієтава, 57), Безус.

Результати інших матчів туру: “Говерла” – “Таврія” – 2:1, “Кривбас” – “Іллічівець” – 1:2, “Карпати” – “Металург” Д – 0:1, “Чорноморець” – “Зоря” – 2:1, “Волинь” – “Металіст” – 2:1, “Арсенал” – “Металург” З – 3:0, “Шахтар” – “Динамо” – 3:1.

Наступний матч “Ворскла” проведе 15 вересня у Харкові з “Металістом”.