Апогей кримського збору

Також полтавці провели свою першу товариську гру. Їхнім суперником була кіровоградська “Зірка”. І хоча наші земляки, маючи перевагу в класі, володіли ініціативою на полі, все ж несприятлива погода – дощ зі снігом – внесла свої корективи. Та й футбольна фортуна того дня була на боці першолігової команди. “Зірка” перемогла з мінімальним рахунком 1:0.

У товариському матчі “Ворскла” виступала таким складом: 1 тайм: Лавренюк, Арменд Даллку, Западня, Курилов, Арден Даллку, Вовкодав, Краснопьоров, Ребенок, Єсин, Безус, Янузі; 2 тайм: Казаков, Матвєєв, Селін, Курелех, Ткачук, Чеснаков, Кривошеєнко, Бовтрук, Громов, Козак, Будник.

На 24 січня запланований матч із маріупольським “Іллічівцем”, а на 27-ме – із ПФК “Севастополь”. Отож перший збір “ворсклян” досяг апогею.

Нічия ФК “Полтава”

У  першій товариській грі, у рамках підготовки до нового сезону, друголігова ФК “Полтава” у Харкові зіграла унічию – 1:1 – із місцевим “Геліосом”. У наших земляків відзначився Зеленович.