Загалом же у творчих змаганнях взяло участь близько 190 учнів полтавських шкіл. Упродовж року на суд журі вони представили понад 160 малюнків, 15 творів декоративно-прикладного мистецтва та 13 літературних творів. Мета конкурсу – виховання сумлінного платника податків, усвідомлення з дитячого віку, що сплата податків є запорукою благополуччя кожного громадянина.
Податки очима дітей
Опубліковано: 29 Грудня 2011
![Друкувати Друкувати](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/plugins/wp-print/images/printer_famfamfam.gif)