У центрі уваги – житло

Однак це дещо менше, ніж передбачалося. Серед факторів, котрі стримують нарощування темпів будівництва житла, називали зменшення асигнувань на житлове будівництво, зокрема коштів Державного бюджету за відповідними державними програмами, високі відсоткові ставки банків за кредитами, що надаються населенню, та значну ринкову вартість побудованого житла. Не випадково зі споруджених у 2010 році 1375 квартир у багатоповерхових будинках майже 500 ще не реалізовані.

Олександр Удовіченко наголосив, що за житловим будівництвом стоїть вирішення багатьох інших соціальних питань. Дано доручення, співпрацюючи із забудовниками, забезпечити введення запланованих обсягів і водночас подбати про рік наступний, створювати сприятливі умови для інвесторів, особливо тих, які беруть участь у програмах доступного та молодіжного житла.

Учасники апаратної наради також обговорили стан імунізації груп ризику проти грипу та ГРВІ. Вакцинацію в області пройшли майже 12 тисяч осіб. Втім, це недостатньо. Медпрацівники мають значно активізувати роз’яснювальну роботу  серед населення.

Не менш важливим було й питання внесення змін та доповнень до регіональної цільової програми поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин. Цього року з території області було вивезено 469 тонн таких хімікатів, на що спрямовано 8,5 мільйона гривень Державного та обласного бюджетів. Залишилося ще понад 640 тонн непридатних хімікатів, знешкодження яких потребує додаткового фінансування.

За підсумками обговорення питань прийняті відповідні рішення.

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.