“Шишацький кубок” назвав переможців

“Шишацький кубок” гуртує і об'єднує тисячі любителів спорту. Про популярність турніру свідчить той факт, що починався він із участі чотирьох команд, а цього року змагалося уже 32 команди у 8 групах із 14 районів області. Нині у фіналі боротьбу за “Шишацький кубок” вели команди “Темп” із селища Градизьк Глобинського району та “Жоржівка” із села Жоржівка Шишацького району.

Послужний список обох клубів є доволі солідним. Зокрема пік слави “Жоржівки” припав на 2008 рік, протягом якого клуб став переможцем першості Полтавщини серед команд II ліги, володарем “Шишацького кубка”, Кубка Полтавської області “Золотий колос” та Кубка Шишацького району ім. М.В.Гоголя. У 2009 році шишацькі футболісти були фіналістами Кубка Полтавської області, а також бронзовими призерами чемпіонату Полтавської області серед команд І ліги та бронзовими призерами “Шишацького кубка”. Градизький “Темп” у 1997 році вигравав обласний кубок “Золотий колос”. У тому ж році – переміг у чемпіонаті області серед колективів другої ліги, в 2009-му – здобув “срібло”. А в першому розіграші “Шишацького кубка” градизькі спортсмени завоювали “срібло”, поступившись у фіналі ФК “Велика Багачка”.

Тож записати на свій рахунок чергове футбольне досягнення прагнули гравці обох клубів.

Це був справжній фінал престижних обласних змагань. Жодна із команд не бажала поступатися. На полі панувала напружена, жорстка, безкомпромісна боротьба. Першими рахунок у зустрічі відкрили господарі, відзначився Cергій Гриценко. Але гості не збиралися здаватися без бою. І невдовзі їм вдалося встановити рівновагу. Ворота “Жоржівки” вразив досвідчений Сергій Зав’ялов. Далі обидві команди намагалися грати обережно. Тож матч і закінчився із нічийним рахунком – 1:1. Суддя, згідно із регламентом змагань, призначив серію післяматчевих пенальті. При їх виконанні влучнішими були спортсмени із Жоржівки. Вони перемогли з перевагою в два м’ячі – 5:3. Тож ФК “Жоржівка” вдруге став володарем почесного трофею.

Переможців “Шишацького кубка” привітали голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова Державної служби молоді та спорту України, почесний президент Професійної футбольної ліги України Равіль Сафіуллін, голова обласної ради Іван Момот, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, начальник управління з питань фізичної культури і спорту ОДА Віктор Пожечевський. Вони наголошували на тому, що ці змагання з кожним роком набувають все більшої популярності й привертають увагу спортсменів  та численних уболівальників у різних куточках області, а отже, сприяють пропаганді здорового способу життя. Усім командам – учасницям турніру – вручили комплекти футбольних м’ячів, а комп’ютерну та побутову техніку отримали місцеві багатодітні сім’ї та заклади освіти й охорони здоров’я.

По закінченні футбольної баталії відбувся святковий концерт. Свої пісні присутнім дарували народна артистка України Алла Кудлай, заслужений артист України Петро Чорний, співак, поет, композитор Олег Алябін, вокально-інструментальний ансамбль “Нексі”, місцеві виконавці.