Відповідні інструкції отримали й усі ветлабораторії, що працюють на ринках області. Їх завдання – посилений контроль якості м’ясної продукції, що готується до продажу. Недобросовісні продавці, які намагаються збути м’ясо на ринках без документів, що засвідчують його санітарну безпечність, будуть притягуватися до відповідальності. З метою виявлення порушників проводяться рейди.
Суворі заходи продиктовані небезпекою
Опубліковано: 26 Липня 2011
![Друкувати Друкувати](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/plugins/wp-print/images/printer_famfamfam.gif)