Перший ірландський рубіж подолано

Втім, не забуваючи, що результат протистояння складається із двох поєдинків, “Ворскла” з перших хвилин погнала хвилю атак на ворота Морріса – до слова, саме цей гравець заслуговує найбільших компліментів у складі гостей. Якби не його натхненна гра на останньому рубежі, ірландці могли повезти додому значно більше пропущених м’ячів. Стараннями голкіпера гості залишали ворота у недоторканності 32 хвилини – хоча нагод у “Ворскли” було хоч відбавляй – особливо старався Ахмед Янузі, який і головою, і навіть а-ля Роналду, п’ятою, намагався переправити м’яч у сітку. Така активність врешті-решт була винагороджена – Янузі скористався фланговим прострілом і потужним ударом відправив “смугастого” прямо в ціль. Не минуло й п’яти хвилин, як Моррісу вдруге довелося виймати м’яч із власних воріт – після удару все того ж Янузі м’яч зрадницьки “облизав” поперечину воріт “Гленторана”, і неприкритому Курілову залишалося тільки підставити голову. Наприкінці першого тайму Оберемко міг довести рахунок до розгромного, але знову виручив Морріс.

Друга половина гри стала повним віддзеркаленням першого тайму – “Ворскла” ефектно атакувала, гості відчайдушно захищалися. Ахмед Янузі старанно і вперто дошкуляв Моррісу і на 73-й хвилині оформив дубль: це його співвітчизник Даллку зробив вивірений навіс, а Янузі головою перекинув м’яч. Міг албанець напрацювати і на “хет-трик”, але знов-таки “трюк із капелюхом” зіпсував Морріс. Зрештою “Ворскла” вирішила обмежитися трьома забитими м’ячами, і рахунком 5:0 за сумою двох протистоянь. Досить впевнений старт у Єврокубковому поході, овації глядачів і компліменти від головного тренера “Гленторана”, який назвав “Ворсклу” одним із “топ-клубів” України. Можливо, Скотт Янг трохи й злукавив, але, погодьтеся, приємно чути такі слова. Здолавши північноірландський бар’єр, полтавці вирушають на підкорення сусідньої Ірландії. Вже 28 липня у Полтаві відбудеться перший поєдинок між “Ворсклою” та командою “Слайго”. На відміну від північноірландського представника, команда з Ірландії вважається професійною, хоча, будемо сподіватися, і цей ірландський рубіж наші земляки подолають.