Київський успіх “біло-зелених”

“Пивоварам”, які також стартували у першості з поразки, на власній арені потрібна була тільки перемога. Тож цілком природно, що з перших хвилин невеликою перевагою володіли саме столичні футболісти. Хоча до реальних нагод справа не дійшла. Натомість “Ворскла” швидко пригальмувала активність господарів: Сачко та Ребенок вийшли вдвох на голкіпера “Оболоні” – досвідчений ветеран відкотив м’яч Павлу Ребенку, який пробив вище воріт. Після цього моменту ініціатива надовго перейшла до полтавців. Проте й вони не балували глядачів гострими ігровими моментами. В підсумку перша половина гри завершилася нульовою нічиєю.

У перерві матчу Микола Павлов зробив дві заміни, випустивши замість Сачка й Закарлюки Безуса та Янузі. Й обидва “джокери” “Ворскли” почали нагнітати атмосферу – спершу Ахмед Янузі посіяв паніку в захисних редутах “Оболоні”. Господарі відбилися, але, як виявилося, ненадовго – вже за хвилину, скориставшись розгубленістю оборони, Роман Безус наблизився до воріт і наважився на удар із 25 метрів. Воротар Богдан Когут команду не врятував – м’яч, торкнувшись стійки, закотився у сітку воріт “Оболоні”. За рахунку 0:1 “пивовари” кинулися відіграватися – заробили багато стандартів, які, щоправда, так і не принесли бажаного результату. “Ворскла” час від часу відповідала гострими контратаками – в одній із них полтавцям навіть вдалося відзначитися вдруге, але арбітр зафіксував офсайд у Павла Ребенка і “нагородив” його жовтою карткою за удар після свистка. Справжню облогу господарі влаштували “Ворсклі” вже наприкінці поєдинку – рефері компенсував аж п’ять хвилин, і протягом цього часу “пивовари” подали кілька небезпечних кутових, а в одному моменті навіть претендували на пенальті – Сибіряков вийшов на “побачення” із Долганським, полтавець був першим на м’ячі, але за інерцією зачепив і нападника “Оболоні”. Однак свисток рефері у цьому випадку промовчав, щоб за кілька хвилин сповістити про закінчення матчу і першу перемогу полтавської “Ворскли” у Прем’єр-лізі сезону 2011/2012 років.

У звітному поєдинку “Ворскла” виступала в такому складі: Долганський, Даллку, Курілов, Пєсков, Селін, Оберемко, Закарлюка (Янузі, 46), Маркоскі, Єсін (Кривошеєнко 79), Ребенок, Сачко (Безус, 46).

Інші результати 2-го туру: “Металіст” – “Зоря” – 3:2; “Олександрія” – “Динамо” – 1:3; “Металург” – “Шахтар” – 0:2; “Волинь” – “Таврія” – 2:2; “Кривбас” – “Дніпро” – 0:2; “Карпати” – “Чорноморець” – 1:1; “Арсенал” – “Іллічівець” – 0:0.