Кузня робітничих кадрів

– Майже вікова історія закладу – це й омріяні перемоги, й серйозні випробування, копітка праця не одного покоління викладачів і майстрів професійно-технічної освіти, – розповіла директор училища Світлана Слюсаренко. – Зі стін училища вийшли майже 30 тисяч кваліфікованих спеціалістів, які працюють на підприємствах усієї України. Нині головним завданням колективу є належна підготовка фахівців спеціальностей для машинобудівної та металообробної галузей.

Звісно, впродовж дев’яти десятиліть училище пройшло різні етапи свого становлення і розвитку. Та практично завжди найтіснішою була співпраця з Крюківським вагонобудівним заводом. Значна кількість електрогазозварників, верстатників, слюсарів, які працювали й нині працюють на заводі, пройшли навчання саме у цьому навчальному закладі, стали шанованими майстрами своєї справи. Багато з них прийшли привітати навчальний заклад, який дав їм гідну путівку в доросле життя. Найстаршими із них були випускники 1946-го і 1948 років. Серед ветеранів сцени – учасників народного колективу «Чисті джерела» – також багато випускників ПТУ № 6. Вони з особливим натхненням разом із іншими колективами Палацу культури виступали перед учасниками урочистостей.

Невпинного руху вперед, успішного втілення усього задуманого зичили ювілярові всі присутні на святі, адже попереду в ПТУ № 6 – відповідальне десятиріччя на шляху до столітнього ювілею.

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.