Усе вирішиться в останньому турі

А минулої суботи до Полтави завітав уже шестиразовий чемпіон країни – донецький “Шахтар”, який того дня відзначав і 75-річний ювілей клубу. Господарі гідно привітали “гірників” із подвійним святом. Тренер “ворсклян” Микола Павлов вручив наставнику гостей Мірчі Луческу букет із помаранчевих троянд, а в небо піднялися сотні повітряних кульок такого ж кольору.

Перед грою відбулися проводи Геннадія Медведєва, який більше дванадцяти років захищав біло-зелені кольори, на заслужений відпочинок. Керівництво клубу подарувало йому автомобіль. До речі, колишній захисник “Ворскли” уже приступив до роботи в тренерському штабі дублюючого складу команди.

А потім була гра, перемога в якій більше була потрібна господарям поля. У стартовому складі “гірників” на поле не вийшли одразу сім гравців основи. Містер Луческу дав їм можливість відпочити перед принциповим поєдинком заключного туру з дніпропетровським “Дніпром” та фіналом Кубка України з київським “Динамо”. Перший небезпечний момент у матчі створили господарі на 8-й хвилині, але м’яч після удару Осипенка трішки розминувся із “дев’яткою” воріт. Гості відповіли більш результативно. На 17-й хвилині Тейшейра потужно пробив по воротах, Величко перед собою відбив м’яч, але першим на добивання встиг Віценець. А потім гра перемістилася на половину поля гірників. Активністю, як завжди, відзначалися Безус і Маркоскі. Зрівняти ж рахунок нашим землякам вдалося за кілька секунд до перерви. Після подачі третього поспіль кутового у виконанні Кулакова Ахмед Янузі головою спрямував м’яча у нижній кут воріт. Ані воротар П’ятов, ані захисник Кобін не встигли зреагувати на удар албанця.

У другому таймі глядачі дещо нудьгували, хоча небезпечні моменти виникали як біля одних, так і біля других воріт. Господарів після удару Мхітаряна врятувала штанга, а наприкінці поєдинку вже Громов не став псувати “гірникам” святковий настрій. Хоча програвати у Полтаві, навіть другим складом, донеччани у день свого ювілею зовсім не збиралися. Розуміли це і гравці “Ворскли”. Тож матч так і завершився з рахунком 1:1, який улаштував усіх.

Результати інших матчів 29-го туру: “Таврія” – “Оболонь” – 3:1; “Дніпро” – “Арсенал” – 1:0; “Металіст” – “Іллічівець – 3:0; “Металург” Д – “Карпати” – 4:1; “Металург” З – ПФК “Севастополь” – 1:0; “Динамо” – “Волинь” – 5:1; “Кривбас” – “Зоря” – 0:2.