Осічка у Маріуполі

Гра розпочалася атаками полтавців, які не використали свої моменти (Синьогуб, Скороход). А потім була п’ятихвилинка, протягом якої було забито всі голи в матчі. Спочатку господарі двічі (на 28-й і 30-й хвилинах) скористалися помилками захисників ФК “Полтава”. Наші земляки доволі швидко (33 хв) відквитали один м’яч – простріл із лівого флангу замкнув Яковлєв.

Того дня “горожани” не заслуговували на поразку, але, маючи беззаперечну перевагу після перерви, врятувати бодай очко їм не вдалося. Гарні нагоди для взяття воріт були у Бессалова і Новицького. “Азовці” ж, захищаючись усією командою, вистояли, ставши своєрідною “грозою авторитетів”, адже на своєму полі перемогли усіх лідерів першості.

Результати інших матчів 19-го туру: “Шахтар” (Свердловськ) – “Сталь” (Дніпродзержинськ) – 3:2; “Гірник-Спорт” (Комсомольськ) – “Дніпро-2” (Дніпропетровськ) – 3:1; “Олімпік” (Донецьк) – “Олком” (Мелітополь) – +:–; “Шахтар-3” (Донецьк) – “Металург-2” (Запоріжжя) – 2:1; “Гірник” (Кривий Ріг) – “Кремінь” (Кременчук) – 0:2.

21 травня ФК “Полтава” прийматиме лідера першості – донецький “Олімпік”. “Кремінь” удома зіграє з “Іллічівцем-2”, а комсомольський “Гірник-Спорт” гостюватиме у Запоріжжі.