“Металург” Д – “Ворскла” – 2:0

Але тим і цікавий футбол, що гра на полі може знівелювати усі передматчеві розклади.
Як і в іграх проти харків'ян та киян, полтавці з перших хвилин віддали господарям ініціативу, розраховуючи на надійну гру в обороні та стрімкі контратаки. Але, на жаль, у донецькому протистоянні ця схема не спрацювала: захист надавав забагато простору гравцям “Металурга”, а в атаці того вечора не клеїлася гра в головного “диригента” і “мотора” “Ворскли” Йована Маркоскі. Перший тайм запам'ятався полтавським уболівальникам кількома перспективними ударами з-за меж штрафного та традиційними фланговими  проходами Дениса Кулакова (до речі, в світлі останніх чуток довкола хавбека полтавців, який нібито потрапив у ДТП, вболівальників цікавило, чи з'явиться він у матчі проти “Металурга”. Як бачимо, вийшов зі стартових хвилин і відпрацював увесь матч).
“Металург” тим часом раз за разом турбував захист “Ворскли”, і на 27-й хвилині господарі повели в рахунку – після флангової передачі відзначився Аделає.
Це змусило тренера “біло-зелених” Миколу Павлова перебудовувати гру, і після перерви замість Ярмаша, який діяв у захисті, вийшов півзахисник Єсін. Однак ця заміна призвела до прямо протилежного результату: на 53-й хвилині Мхітарян подвоїв перевагу “Металурга”, а на 72-й Єсін “привіз” пенальті у ворота “Ворскли”. Щоправда, “металургівець” Танаса удар із 11-метрової позначки змарнував, запустивши м'яч на трибуни. Однак і двох забитих м'ячів господарям вистачило, щоб довести матч до перемоги. Друга поразка “Ворскли” в сезоні, й знову “кривдником” полтавців стала команда з Донбасу. А попереду ще чекає “Шахтар”…
Результати решти ігор 7-го туру: “Таврія” – “Металург” З – 2:0, “Металіст”– “Кривбас” – 3:4, “Динамо” – “Дніпро” – 0:0, “Карпати” – “Севастополь” – 2:1, “Іллічівець” – “Арсенал” – 2:2, “Волинь” – “Шахтар” – 0:1, “Оболонь” – “Зоря” – 1:0.