Спорт

Кращими були господарі
Володимир ВИСОЦЬКИЙ
У  селі Горби Глобинського району проведено ІІІ обласний турнір із вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи майстра спорту СРСР, почесного працівника фізкультури та спорту Володимира Кочерги. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із Полтави, Глобиного, Лубен, Зінькова, а також із Києва.
У командному заліку перше місце посіла команда Глобиного, на другому – команда Полтави, а третіми були спортсмени Лубенського району. Серед юнаків переможцями стали Богдан Тоцький, Дмитро Литвин, Анатолій Розсуховський із Глобиного, Євген Ярош, Владислав Твердохліб, Денис Янош, Максим Кочерга, Олександр Плішко, Ігор Колодочка, Олександр Борисов із Полтави. Серед дівчат чотири переможниці – із Глобиного: Аліна Акобія, Тетяна Ріжко, Леся Тарасенко та Тетяна Михайлик. Дві золоті медалі здобули лубенчанки  Вікторія Плескач і Аліна Харченко, а одну – полтавка Анна Кулібаба.

ФК “Полтава” – серед лідерів

Відбулися матчі 8-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги. “Гірник-Спорт” приймав удома “Явір” і впевнено переміг – 4:1. Кременчуцький “Кремінь” в Армянську зазнав нищівної поразки від місцевого “Титана” – 1:5. Команда ФК “Полтава”, один із лідерів групи “Б”, у Кіровограді виграла у “Зірки” – 2:1. До речі, наступної суботи кіровоградці знову прийматимуть полтавських футболістів: цього разу із “Зіркою” зіграє “Ворскла”. Це буде зустріч 1/16 розіграшу Кубка України.
“Зоря Полтавщини”, 4 стор. Середа, 10 вересня 2008 р.