“Ворскла” спроможна підкоряти футбольний Олімп

І результату досягла сповна, не залишивши супернику жодних шансів. Із перших хвилин матчу полтавці заявили про своє право бути господарем у цій грі. На 37-й хвилині наші земляки заробляють пенальті, яке вдало реалізує Цуррі. Через п'ять хвилин Чічіков хльостко пробиває у дальній нижній кут воріт. А крапку у цій грі у другому таймі поставив Єсін – 0:3. "Ворскла" піднялася у турнірній таблиці на 9-ту сходинку і вселяє вболівальникам упевненість, що спроможна підкоряти вершини українського футбольного Олімпу.
У матчі з ФК "Харків" наші земляки грали в такому складі: Долганський, Ярмаш, Чижов, Даллку, Кравченко (Цихмейструк, 61), Маркоскі, Цуррі (Янузі, 81), Медведєв, Главіна, Єсін, Чічіков (Груміч, 73).
Результати інших матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу у вищій лізі: "Дніпро" – "Чорноморець" – 1:0, "Металург" З – "Арсенал" – 0:1, "Карпати" – "Шахтар" – 2:4, "Кривбас" – "Металіст" – 0:3, "Металург" Д – "Закарпаття" – 5:0, "Динамо" – "Зоря" – 3:0, "Нафтовик-Укрнафта" – "Таврія" – 0:1.